Darmowa dostawa od 300 zł!
image/svg+xml

323 Albino Cappuccino Gel Polish 6ml - Yoshi (Ciao Italiani)

19,90 zł
Brutto

Ilość

 

Polityka prywatności

 

Zasady dostawy

 

Zasady zwrotu

323 Albino Cappuccino Gel Polish 6ml - Yoshi (Ciao Italiani)

Zanurz się w świecie włoskiej kawowej tradycji z najnowszym lakierem hybrydowym "Albino Cappuccino" od marki Yoshi, pochodzącym z wyjątkowej kolekcji "Ciao Italiani". Ten unikalny odcień przeniesie Cię na kameralną piazzę we Florencji, gdzie przy aromacie świeżego cappuccino zaczyna się dzień.

Kluczowe cechy lakieru Albino Cappuccino:

Włoski Akcent w Twoim Manicure: Karmelowa głębia koloru połączona z subtelną srebrną mgiełką oddaje atmosferę włoskiego poranka, gdy pierwsze promienie słońca odbijają się od porannej kawy cappuccino.

Karmelowa Poezja ze Srebrnym Akcentem: Głęboki karmelowy odcień wzbogacony jest iskrzącymi drobinkami, które delikatnie błyszczą, przypominając światło przebijające się przez rzymskie uliczki.

Doskonała Formuła: Yoshi nieustannie dąży do perfekcji, dlatego Albino Cappuccino zachwyca nie tylko kolorystyką, ale również trwałością i jakością wykonania.

Kolekcja "Ciao Italiani": Albino Cappuccino to tylko jeden z barwnych odcieni tej kolekcji, której inspiracją jest pasja Włochów do kawy i tradycyjnych chwil spędzonych przy filiżance tego napoju.

Pozwól sobie na chwilę włoskiego luksusu i przemieniaj swoje paznokcie w prawdziwe kawowe dzieła sztuki. Z Yoshi i Albino Cappuccino Twoje dłonie staną się kwintesencją włoskiego stylu i elegancji.

001787
6 Przedmioty
Nowy