Katarzyna Kaczmarek

Swoją przygodę w świecie paznokci rozpoczęłam 17 lat temu. Na początku wykonywałam stylizacje amatorsko, jednak z czasem zdecydowałam się na pierwsze szkolenie. Oczywiście nie skończyło się na jednym i moim największym marzeniem było przejście na zawodowstwo. Poświęciłam się w pełni, aby osiągnąć to, czego pragnę. Długoletnie doświadczenie oraz szereg szkoleń sprawiły, że otrzymałam tytuł Instruktorki Indigo oraz otworzyłam własne Centrum Szkoleniowe.Od zawsze metoda akrylowa była najbliższa mojemu sercu, jednak od czasu pojawienia się w ofercie Indigo żelu Take Your Time, rozkochałam się także w metodzie żelowej. Moimi ulubionymi technikami są różnorodne zdobienia akrylowe, żelowe oraz mix zdobień salonowych. Centrum Szkoleniowe Indigo w Poznaniu słynie z tego, że zawsze się u nas coś dzieje. Jesteśmy na czasie i podążamy za trendami. Dzięki temu przeszkoliliśmy już przeszło 10 tysięcy osób. Każdego dnia odbywają się u nas szkolenia i warsztaty. W przeciągu tygodnia odwiedza nas średnio 10 kursantek, natomiast w weekendy podczas warsztatów liczba uczestników waha się między 20 a 30 osób.

Jako ekspert uczestniczę też w tworzeniu nowych programów szkoleniowych, obsłudze pokazów mody, prowadzę seminaria i szkolenia zagraniczne.

Praca jako Instruktor daje mi wiele radości i satysfakcji. „Nieziemska cierpliwość i prowadzenie szkoleń w sposób, który zrozumie każda z nas” – tak mówią o mnie moje Kursantki. Sama uważam, że cierpliwość to moja mocna strona jako Szkoleniowca. Czuję się znakomicie w tej roli. Jestem dumna z tego, że stałam się częścią Indigo, bo kiedy widzę, jak inni pracują, szkolą i rozwijają się, jest to dla mnie ogromną inspiracją.

Osiągnięcia:

  • I miejsce NailPro Sofia 2016 w kategorii Stiletto – początkujący
  • II miejsce NailPro Sofia 2016 w kategorii Perfect Match
  • III miejsce Nailympia London 2016 w kategorii Reality Design dywizja III
  • III miejsce Nailympia London 2016 w kategorii Acrylic Tips& Overlay dywizja III
  • Nailympia London 2016 Nagroda za najlepszy team- Indigo Team/ dywizja II
  • I miejsce World of Nails XXI International Championship 2018 Ukraina

Moje wybrane prace: